Creatine Liquid - 473 ml
Kreatyna
jest jedynym nie zawierającym sterydów, występującym w przyrodzie,
legalnym preparatem, który pomaga w osiągnięciu szybkich i
spektakularnych wyników. Wspomaga przyrost siły oraz zwiększa masę
mięśniową (działanie anaboliczne). Wpływa również na przyśpieszenie
regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz
opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), magazynuje
w komórkach mięśnia bogate w energię grupy fosforanowe.
Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności
organizmu co powoduje szybką budowę masy mięśniowej przy
jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.
Porcja:
15 ml (5 zakropień) lub 1 łyżka stołowa
Zawartość w porcji:
Monohydrat kreatyny
3 gramy
Pozostałe składniki:
olej sojowy, naturalne i sztuczne dodatki smakowe, gliceryna,
substancje słodzące (acesulfam potasu i sukraloza) środki
konserwujące: benzoesan potasu, propionian wapnia, sorbinian
potasu; barwnik czerwony #40 i żółty #2
Sposób użycia:
wstrząsnąć, przyjmować 15 ml zaraz po treningu osobno lub z
sokiem