Przedstawiam Państwu przepiękny obraz olejny na płótnie przedstawiający TAJEMNICZE OCZY i karawanę. Obraz oprawiony w malowaną, efektowną drewnianą ramę.
Grube płótno lniano-bawełniane produkcji włoskiej, najwyższej jakości farby włoskie Polycolor. Dostępny również obraz z zegarem . Cechy produktu | Wysokość | 106 cm | Szerokość | 77 cm | |